به نام خدایی که مسی را آفرید تا رونالدو بی سرور نماند

مسی و توپ طلای چهارم/ثبت نام در تاریخ

نویسنده :arad izadi
تاریخ:سه شنبه 19 دی 1391-03:02 ب.ظ

و تمام
مسی بدون شک برترین بازیکن تاریخ دنیاست
اندازه کل زندگیم خوشحالم
تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
 
حرف ها مسی بعد از مراسم

سایت گل- لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا بعد از دریافت چهارمین توپ طلای متوالی اش از هم تیمی هایش در بارسلونا و تیم ملی آرژانتین یاد کرد و این جایزه را به همسر و فرزندش اهدا کرد. مسی صحبت های ساده ای را برزبان آورد و در جریان این صحبتها از تمام هم تیمی هایش در بارسلونا یاد کرد و از آندرس اینیستا تشکر ویژه ای داشت؛ آن هم به خاطر همکاری او برای رسیدن مسی به این افتخارات.

دراینجا می توانید متن صحبت های مسی به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:

مسی صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد:« واقعیت این است که کسب توپ طلا برای یک بار دیگر فوق العاده است. خیلی خوب است که 4 توپ طلا دارم و این 4 توپ طلا را به صورت متوالی کسب کرده ام. می خواهم این جایزه را با هم تیمی هایم در بارسلونا و به ویژه آندرس قسمت کنم و از همه آنها تشکر کنم. می خواهم به آنها بگویم که هرروز بازی کردن در کنار شما فوق العاده است. به علاوه می خواهم این جایزه را با تمام هم تیمی هایم در تیم ملی آرژانتین تقسیم کنم. با کاپیتان ها و سرمربی ها. من خیلی عصبی و مملو از هیجان هستم. همچنین می خواهم از خانواده ام، دوستانم و به ویژه از همسرم و فرزندم که بزرگترین و عزیزترین ها در این دنیا برایم هستند تشکر کنم.»

مسی بعد از این صحبت ها در گفتگو با تی وی 4 از تیتو ویلانووا و اریک آبیدال هم یاد کرد و گفت:« به خاطر استرسی که داشتم، کلمات یادم نمی آمدند. قطعا می خواهم این جایزه را با تیتو و آبیدال هم قسمت کنم. این بزرگترین جایزه ای است که دوباره به من رسید.»

مسی در کنفراس خبری قبل از اهدای این جایزه هم در صحبت هایی گفته بود:« احمقانه است که اگر کریستیانو را در بین بهترین بازیکنان دنیا نمی دیدیم. من برای انتخاب برنده توپ طلا به اینیستا، چابی و آگوئرو رای دادم. آنها خیلی خوب عمل کردند و تصمیم من این بود. من علیه رونالدو رقابت نمی کنم. این را بارها گفته ام.برای فتح جام های قهرمانی رقابت می کنم . این تنها چیزی است که در پایان باقی می ماند و البته برای کمک کردن به تیمم هم رقابت می کنم. امسال بهترین سال کارنامه ورزشی من نبوده؛ من بیشتر جوایز گروهی را به جوایز فردی ترجیح می دهم. از نظر من آن سالی که جامهای بیشتری کسب کردیم به مراتب بهتر از این سال بود. وقتی دراین سن و سال هستی به بازی کردن فکر می کنی. از خودت نمی پرسی که آیا بهترین بازیکن دنیا هستی یا نه. فقط به لذت بردن از توپ و فوتبال فکر می کنی. من از شیوه حضور در بارسلونا و تیم ملی آرژانتین راضی هستم. باید به عنوان یک تیم به رشد و پیشرفت ادامه دهیم . هنوز زمان زیادی تا جام جهانی باقی مانده. هدف تیم ملی آرژانتین بهبود است. ما دینامیک خوبی داریم. باید مجوز صعود به جام جهانی را در زودترین زمان ممکن کسب کنیم تا بتوانیم هرچه بهترخودمان را برای این تورنمنت آماده کنیم.»

 

 

 
فیسبوک مسی
 

من از گرفتن یک توپ طلای دیگر بسیار خوشحالم.ممنون از کسانی که به من رای دادن و از من حمایت کردند.از شما متشکرم.همه را در آغوش میگیرم!

علی دایی:
 برای اولین بار در تاریخ مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان پس از انتخاب لیونل مسی تمام حاضرین در سالن بلند شدند و 2-3 دقیقه برای مسی دست زدند...

 

 

:ده بازیکن برتر 2012

1Messi- 2 Ronaldo - 3 Iniesta - 4 Xavi - 5 Falcao - 6 Casillas - 7 Pirlo - 8 Drogba - 9 Van Persie - 10 Ibrahimovic

1مسی41,60%

2کریس23,68%

3اینیستا10,91%

+حق اینیستا ضایع شد


 
 

Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات