به نام خدایی که مسی را آفرید تا رونالدو بی سرور نماند

مارادونا:مسی بهترین بازیکن تاریخه

نویسنده :arad izadi
تاریخ:سه شنبه 24 خرداد 1390-04:50 ب.ظ

سرمربی تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که مسی می تواند به بحث مارادونا – پله پایان دهد.

سایت گل- دیه گو آرماندو مارادونا، سرمربی تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که لیونل مسی می تواند برترین بازیکن تاریخ دنیا لقب گیرد.57021_LaieA_009.gif

مارادونا معتقد است که مسی می تواند به این بحث که مارادونا برترین بازیکن دنیاست یا مارادونا پایان دهد و عنوان برترین بازیکن تاریخ دنیا را به خود اختصاص دهد.

مارادونا در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شده گفت:« مسی در سطح بسیاربالایی است. او بهترین بازیکن دنیاست و یکی از کلیدی ترین ستاره های باشگاه بارسلوناست.او به اندکی استقلال شخصی نیاز دارد و می بایست از کارهایی که من انجام داده بودم، دوری کند.خانواده اش می بایست در درجه اول برای او باشند.»

مارادونا ادامه داد:« مسی به بحثی که در مورد اینکه آیا مارادونا برترین بازیکن تاریخ دنیاست یا پله، پایان خواهد داد.بهترین نکته این است که مسی آرژانتینی است.برزیلی ها، اسپانیایی ها، آلمانی ها، فرانسوی ها و ایتالیایی ها می بایست درک کنند که بهترین بازیکن دنیا در آرژانتین به دنیا آمده است.»6021_LaieA_013.gif

مارادونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که پس از دیدار دوستانه تیمش مقابل آلمان، شخصا با مسی صحبت کرده و در این رابطه گفت:« پس از دیدار مقابل آلمان، با مسی صحبت کردم، من برای دیدار با او رفتم.ما دو نفر حدود دو ساعتی در هتل با هم صحبت کردیم و بسیاری از مسائل را حل کردیم.من به او مسائلی که برای من رخ داده بود را گفتم .من به مسی گفتم که شغل من به پایان رسیده ولی اکنون زمان آن است که مسی عمر ورزشی اش را سپری کند و به خوبی به پایان برد تا ببینیم که او برترین بازیکن تاریخ دنیاست.ولی او در مسیر خوب و صحیحی قرار دارد.. به نظر من مسی کاملا بالع و مشتاق است.»321621_695621_Laie_20.gifسیلی زدن, اونم به صورت مسی!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده :arad izadi
تاریخ:دوشنبه 23 خرداد 1390-04:56 ب.ظ

210 سیلی یك ناشناس به صورت مسی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از شبکه تلویزیونی ال. تی. ۳، یک مرد ناشناس که صورت خود را با پارچه پوشانده بود، یک روز گذشته به لیونل مسی، در رستورانی در شهر رزاریو حمله کرد و با دست خود به صورت وی سیلی زد26619_ot0837h0nn8zfqu8.gif.
مطابق این گزارش ستاره تیم ملی آرژانتین ,هفته گذشته با انجام بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستریونایتد وکسب موفقیت در این رقابت ها ، به کار خود در فصل ۲۰۱۱- ۲۰۱۰ خاتمه داد.

او همراه با ۲دوست خود و بدون محافظ در رستورانی مشغول صرف شام بود که با این اتفاق روبه‌رو شد. این گزارش می افزاید فرد خاطی که هنوز هویتش فاش نشده، توسط پلیس دستگیر شد.888019_sheriff.gif مسی نیز در این حادثه با آسیب جدی به وی وارد نشد،‌اما ستاره آرژانتینی بعد از این اتفاق رستوران را خیلی سریع ترک کرد.
راز بزرگ لاپولگا

نویسنده :arad izadi
تاریخ:دوشنبه 23 خرداد 1390-04:47 ب.ظ

راز بزرگ لیونل مسی
جام جم آنلاین: لیونل مسی با نمایش‌های فوق‌العاده اخیرش همه را به وجد آورده، اما همسو با آن بیش از پیش در كشورش زیر سوال رفته، زیرا آرژانتینی‌ها مدام می‌پرسند چرا ستاره بزرگ تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا حتی یك پنجم توان خود را در مسابقه‌های تیم ملی كشورش عرضه نمی‌كند.
 

 آنان می‌پرسند به چه سبب چپ پای 23 ساله‌ای كه در بازی‌های بارسا توقف‌ناپذیر است و در مسابقه اخیر این تیم با آرسنال در جام قهرمانان اروپا با زدن 4 گل تیم انگلیسی را ویران كرد، در بازی‌های آرژانتین هیچ كاری نمی‌كند و یك فوتبالیست معمولی و حتی چهره‌ای گمشده نشان می‌دهد.

نمایش‌های معمولی مسی بود كه سبب شد آلبی سلسته در دور مقدماتی جام جهانی 2010 تا مرز حذف شدن پیش برود و فقط در واپسین روزها و با زحمت و مرارتی بسیار مجوز صعود را بگیرد. مسی مرد سال فوتبال جهان و اروپا در این فصل بیش از 40 گل در جام‌های مختلف زده و نه فقط پیشتاز گلزنان فصل جاری جام قهرمانان قاره است، بلكه از آمار گلزنی ریوالدوی برزیلی در این جام نیز كه همانند او در دوران عضویتش در بارسا به دست آمد، عبور كرده است.57021_LaieA_009.gif

پاسخی گنگ

برای آرژانتینی‌ها هیچ‌یك از این نكات جالب نیست و آنها پیوسته می‌پرسند آیا مسی واقعا كاتالونیا و اسپانیا را این همه بر كشورش ارجح می‌دارد كه در دیدارهای بارسلونا به تنهایی سرنوشت‌ساز و در بازی‌های تیم ملی كشورش، مهره‌ای است كه بود و نبودش یكسان و یك فرد بی‌خاصیت به تمام معناست.96821_LaieA_015.gif

آیا دیه‌گو مارادونا می‌تواند در دور پایانی جام جهانی فوتبال 2010 مسی را در مسیری قرار بدهد كه همان بازی‌های بارسا را برای آرژانتین هم تكرار كند؟ پاسخ نامعلوم است؛ اما این نكته مشخص است كه سرمربی معروف این تیم در دور مقدماتی این جام هیچ توفیقی در این خصوص نداشت و مسی بازیكن گمشده در سیستم این تیم بود و هیچ كار قابل ذكری را برای آرژانتین انجام نداد. سر آخر نیز این تیم با همت مسن‌ترهایی مثل مارتین پالرمو و با زجری فراوان بالا رفت.2112_angry4.gif

شكی نیست كه ایرادهای فنی خود مارادونا و عجز او در طراحی تاكتیك‌هایی كه مسی در آن شكوفا شود، بیشترین سهم را در عدم درخشش او در مسابقه‌های ملی 5/1 سال اخیر داشته است؛ اما موضوع و مشكل اینجاست كه مسی پیش از آمدن مارادونا و در دوره مربیانی مثل الفیو باسیله،‌ خوزه پكرمن و مارچلو بی‌یلسا هم كار مهمی انجام نمی‌داد و در آن زمان‌ها هم در بازی‌های ملی ناتوان بود با توجه به چنین پیشینه‌ای است كه لاناسیون یكی از پرتیراژترین روزنامه‌های آرژانتین بتازگی نوشته است: «ظاهرا همگی باید به این نتیجه برسیم كه نه یك لیونل مسی بلكه دو مسی وجود دارند. یكی كسی كه در بارسلونا بازی می‌كند و مهارنشدنی است و هر كاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد و دیگری فردی كه برای تیم ملی آرژانتین به میدان می‌آید و متاسفانه اصلا بازیكن خوبی نیست و فقط یك دكور است! اگر بپذیریم كه هر دو یك نفر هستند، لابد پیش از هر یك از سفرهایش به اردوی ملی، پای چپ جادویی‌اش را در كاتالونیا جا می‌گذارد!»88215_ohno.gif

مسی نوجوانی بیش نبود كه از آرژانتین به اسپانیا رفت تا مشكل توقف در ترشح غدد رشد خود را كه باعث كوچك و كوتاه ماندن پیكر او شده بود رفع كند و آنجا بارسا به وی پیشنهاد كرد كه مخارج درمان او را بپردازد مشروط بر این كه وی آنجا بماند و عضو تیم‌های نوجوانان و جوانان این باشگاه شود و وی پذیرفت. فرضیه رایج و پرطرفدار در بوئنوس آیرس این است كه واقعه فوق چنان اثر مساعدی بر لیونل گذاشته (و او چنان مدیون این باشگاه شده)‌ كه فقط با ارائه بهترین بازی‌هایش و پایه‌گذاری فتوحات پرشمار برای آنها می‌تواند جواب محبت فوق را بدهد. مردم آرژانتین می‌گویند آن اتفاق سبب شده كاتالونیا و آبی و اناری‌های آنجا برای او بسیار مهم‌تر و عزیزتر از تیم ملی كشوری باشند كه دیگر بیش از 10 سال است در آن زندگی نمی‌كند و دغدغه‌اش، دغدغه مردم آن نیست. مسی این نظریه و به واقع حكم اتهام را بشدت رد كرده و مدعی است كه آرژانتین را همان قدر دوست دارد كه به بارسلونا علاقه‌مند است اما نمایش‌ها و بازی‌های بسیار متفاوت او برای این دو تیم رد كننده اظهارات وی و تاییدی آشكار بر فرضیه‌ای است كه گفتیم. 88715_nono-001.gif.

27375_sorry.gif 27845_rotz.gif    44375_sad.gif 

مقصر اصلی

مارادونا كه آرژانتین را در جام‌جهانی 1986 یك تنه قهرمان كرد، به باور بیشتر ناظران همپا با په‌له برزیلی بهترین فوتبالیست تاریخ است و مسی برای رسیدن به چنان سطوحی هنوز راه و كاری طولانی را پیش رو دارد اما تا زمانی كه وی كارهای سرمربی فعلی كشورش و په‌له در جام‌های جهانی را تكرار نكند، به جایگاه رفیع آنان در این ورزش نخواهد رسید. در شهرهای مختلف آرژانتین نیز این باور رایج است و مردم معتقدند مسی به عنوان یك بازیگر هنوز از مارادونا بسیار عقب است. اما همسو با آن اعتقاد دارند كه دیه‌گو نیز شم و هوش یك مربی را ندارد و به درد این كار نمی‌خورد و در كوتاه‌مدت تنها كسی كه می‌تواند او را در دور پایانی جام‌جهانی نجات بدهد و مانع از ثبت شكستی بزرگ برای او و البی سلسته در آفریقای جنوبی شود، همین مسی است.

شاید هم مقصر اصلی را باید فدراسیون فوتبال آرژانتین دانست كه قدری بیش از 5‌/‌1 سال پیش مارادونا را در حالی برای مربیگری تیم ملی این كشور برگزید كه وی هیچ پیشینه روشنی (و در واقع هیچ سابقه‌ای)‌ در این حرفه نداشت. كل كارنامه مربیگری كاپیتان و ستاره سابق تیم ملی آرژانتین درخصوص مربیگری هدایت كوتاه‌مدت و فاجعه‌آمیز تیم‌های باشگاهی راسینگ و ماندیوی آرژانتین در نیمه دوم دهه 1990 را شامل می‌شد و او هر دو تیم را به بدبختی كشاند و فقط 3 برد برای آنها كسب كرد و در ازای آن تن به 8 باخت و 12 تساوی داد.  

دویدن صرف

در این میان سزار لوئیس منوتی، سرمربی تیم ملی آرژانتین در زمان اولین قهرمانی این تیم در جام‌های جهانی (1978)‌ معتقد است اگر مسی نتوانسته است در بازی‌های ملی آرژانتین همانی باشد كه در بارسا بوده، به سبب بار توقعات كشنده‌ای است كه نسبت به وی وجود دارد. او می‌گوید: «همه از مسی انتظار دارند كه تمام مشكلات تیم ملی را هم حل كند و همه چیز را به عهده بگیرد و جور همگان را بكشد. این در حالی است كه تیم ملی آرژانتین پراكنده بازی می‌كند و خط مشخصی ندارد و چون نمی‌داند كه چه باید بكند، فقط می‌دود، در بارسلونا اوضاع متفاوت است و چون این تیم فوتبال راحتی را ارائه می‌كند مسی نیز صرفا بازی می‌كند و می‌تواند هر چیزی را كه دارد، ارائه كند.»                      من ناراحت شدمچون همش از مسی بد گفتن ولی جمله ی آخر رو کیف کردم  384821_249620_good.gif

منبع: سایت  Soccernet 
رای گیری

نویسنده :arad izadi
تاریخ:پنجشنبه 19 خرداد 1390-03:45 ب.ظ

 

34994_newsman.gifبه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کیکر، در رأی‌گیری‌ای که در پایان فصل از همه بازیکنان شاغل در این لیگ صورت گرفت، لیونل مسی موفق شد بیشترین میزان آرا را برای این منظور به خود اختصاص دهد.
گلزن آرژانتینی کاتالان‌ها که در پایان فصل جاری حتی همراه بارسا به مقام نخست قاره رسید، برای این منظور ۷۹ درصد آرا بازیکنان شاغل در بوندس‌لیگا را کسب کرد.
پس از وی، آندرس اینیستا هافبک بازیگردان بارسا با ۵٫۹ درصد و چاوی،‌ دیگر بازیکن میانه‌میدان بارسا با ۵٫۲ درصد، دوم و سوم شدند.
ستارگانی همچون کریس‌رونالدو و اوزیل،‌ هردو از رئال مادرید با ۴٫۹ و ۱٫۴ درصد آرا در رده‌های چهارم و پنجم جای گرفتند.
!!!....nike

نویسنده :arad izadi
تاریخ:چهارشنبه 18 خرداد 1390-10:23 ق.ظ

747710_wink2.gif
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ماركا اسپانیا، لیونل مسی كه پس از اردوی آرژانتین، خود را برای تعطیلاتی چند روزه با هماهنگی باشگاه بارسلونا آماده می‌كند به‌صورت تلفنی از مقامات نایك عذرخواهی كرد و در نهایت هم نتوانست حتی برای دقایقی در مراسم پرهزینه نایك حضور داشته باشد.

علت عدم صبوری نایك برای بازگشت مسی تلاش پشت پرده اما افشا شده آدیداس است كه می‌كوشید با مسی قرارداد همكاری 10 ساله منعقد كند؛ اما با قرارداد امضا شده توسط وكیل مسی باید منتظر همكاری این بازیكن جوان و بزرگ با نایك در حداقل 5 سال آینده باشیم.
نایك حامی مالی بارسلونا است و حفظ مسی در سیطره این كمپانی بسیار ارزشمند محسوب می‌شود.در امد مسی

نویسنده :arad izadi
تاریخ:جمعه 13 خرداد 1390-07:35 ب.ظ

 

321621_695621_Laie_20.gif لیونل مسی، مهاجم بارسلونا و ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید بیش از تمامی همکاران خود دستمزد دارند.

طبق آمار مجله فرانس‌فوتبال، مسی که دردو سال گذشته دو توپ طلا برده سالانه 31 میلیون یورو درآمد دارد. این مبلغ از دستمزد او و قراردادهای تبلیغاتی‌اش حاصل می‌شود. درآمد سالانه کریستیانو رونالدو 3.5 میلیون یورو کمتر از مسی است و در رده دوم قرار دارد.

وین رونی که هم‌بازی سابق رونالدو در اولدترافورد بود، نفر سوم است. او سالانه 20.7 میلیون یورو درآمد دارد.

دو فوتبالیست لیگ آمریکا، یعنی دیوید بکام از لس‌آنجلس گلکسی و تیری آنری از نیویورک ردبولز، با 19 و 13.6 میلیون یورو درآمد در سال در رده‌های پنجم و یازدهم قرار دارند.

اما در رده مربیان، مورینیو با 13.5 میلیون یورو در سال نفر اول است. مربی پرتغالی که افتخارات بسیاری کسب کرده و فصل پیش با اینتر به سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، سری آ و جام حذفی رسید، در تابستان مربی مادرید شد.

پپ گواردیولا نفر دوم است و سالانه 10.5 میلیون یورو درآمد دارد.

نکته جالب این که رافائل بنیتس نفر سوم لیست است. او که در حال حاضر بدون تیم است در دسامبر 2010 از اینتر اخراج شد ولی به دلیل خسارت‌هایی که از لیورپول و اینتر گرفت، در یک سال گذشته 10.2 میلیون دلار درآمد داشت. فابیو کاپلو هم با 8.5 میلیون یورو در سال نفر چهارم است.

 
پنجاه حقیقت از مسی

نویسنده :arad izadi
تاریخ:جمعه 13 خرداد 1390-10:10 ق.ظ

1-نام کامل وی لیونل آندره اس مسی است که نام میانی اش را از خانواده مادری اش به ارث برده است.

2-اولین بازی هایش در باشگاه محلی گراندولی انجام شد آن هم زمانی که فقط پنج سال داشت و مربی آن هم پدرش بود.

3-او یک ماهیگیر قهار است، به طوری که در یک مسابقه با پسرهای اقوام در یک جشن خانوادگی وقتی یازده سال بیشتر نداشت همه حاضرین را با گرفتن یک ماهی هفت کیلویی شوکه کرد.

4-به خاطر قد کوتاه 169 سانتی اش چندان از سوی مربیان جدی گرفته نمی شد تا اینکه چارلز ریکساچ تصمیم گرفت از او یک فوتبالیست حرفه ای بسازد.

5-مدتی برای تامین هزینه های کلاس فوتبال خود روزنامه می فروخت.
572121_LaieA_029.gif
6-در کودکی به بیماری ای مبتلا بود که هزینه درمانش 500 یورو بود و خانواده اش قادر به پرداخت آن نبودند و اگر یکی از دوستان خانوادگی شان به دادشان نمی رسید او در حال حاضر لال می شد.

7-به شدت به رنگ آبی علاقه مند است تا جاییکه دوستانش هدایایی که به او تقدیم می کنن در کادوها و جعبه های آبی رنگ است.

8-مدل موهایش را از یکه خواننده آرژانتینی قدیمی به نام کونتاک تقلید کرده است.

9-اصولا آدم ترسویی است و تعدادی از آن ترس ها که فاش شده اند عبارت اند از: ترس از نشستن در صندلی جلوی اتومبیل، ترس از خوابیدن در تاریکی و ترس از حرکت حیوانات جونده.

10-عاشق بازی های کامپیوتری است و علاقه مند به بازی های مهیج و حرکت به جلو.425521_Laie_73.gif

11-زادگاه خود، روزاریو که دومین شهر با یک میلیون نفر جمعیت در آرژانتین است و در 180 مایلی بوینوس آیرس قرار دارد را بهترین شهر جهان می داند.

12-مادربزرگ و پدرش هرسال تا ده سالگی اش به هر مناسبتی برایش فقط توپ می خریدند.

13-در کودکی دچار مشکل هورمون رشد شد و به همین علت رشد قدش در نوجوانی متوقف ماند.

14-شاید کمتر کسی بداند که تبار او به دو نژاد ایتالیایی و کانادایی می رسد و آرژانتینی الاصل نیست.
15-یکی از پسر عمو هایش در اسپانیا مدیر یک شرکت خبررسانی و تهیه و تولید فیلم های خبری برای رسانه های اروپاست.

16-وقتی عضو تیم بارسا شد به خاطر قد کوتاهش هنگام نشستن بر روی نیمکت اتاق رختکن تنها بازیکنی بود که پاهایش به زمین نمی رسید.

17-دوستانش او را لاپولگا صدا می زنند که در زبان محلی آرژانتین به معنی کک است و آن را به خاطر کوچکی وریز بودن اندامش می گویند.
27375_sorry.gif
18-هنگام بازی مقابل یوونتوس چنان بازی عجیب و دور از انتظاری را از خود نشان داد فابیو کاپلو محو استعدادش شد و گفت این شیطان نیم وجبی از کدام گوری آمده؟!

19-در می2005 با 17سال سن تبدیل به جوانترین و کم سن و سال ترین بازیکن تیم بارسا شد که برای این باشگاه گلزنی کرده است.

20-رکورد جوانترین گلزن بارسا به دست بویان کرکیچ در اکتبر2007 شکسته شد و جالب این که این پسر لقب مسی جدید را گرفت.

21-در هر مصاحبه به جای حرف زدن آنقدر تکان می خورد که کفر همه خبرنگاران را درآورده و در عالم رسانه به او یویو می گویند.

22-دوست صمیمی اش رونالدینیو است و این دو در اغلب محافل کنار هم بودند وحتی همیشه با هم بیرون می رفتند.172821_578321_Laie_91B.gif

23-بیشترین تعداد مصاحبه را در بین تیم و بازیکنان بارسا داشته است.

24-او گران ترین استوک شرکت آدیداس با نام F 50 را به پا می کند.
57021_LaieA_009.gif
25-دو سال پیش اقدام به فروش لباس های امضا شده خودش طی یک حراجی کرد که درآمد آن را به کوکان بی سرپرست آرژانتین اختصاص داد.

26-هوادار دو آتیشه آنتونیو بانداراس است و اعتراف کرده که تا به حال فیلم دسپرادو را بیش از صد بار دیده است.

27-برای انجام مصاحبه اختصاصی جدیدش با مجله شوت درخواست کرد که درآمد فروش صدهزار نسخه از مجله را به کمک در ساخت مدرسه فوتبال زادگاهش اختصاص دهند که مدیریت آن را پدرش برعهده دارد.

28-به خاطر چاپ تصویری از او در حالی که به یک پلیس زن زبان درازی کرده است و باعث دردسر فراوانی برایش شد از مجله فوتبال لهستان شکایت کرد.

29-طی یک برنامه قصد دارد تا آموزش فوتبال برای کودکان زیر هشت سال را با تصاویر آموزشی از خودش تحت یک کتاب به رشته تحریر در آورد.
321621_695621_Laie_20.gif
30-شاید خیلی ها ذائقه هنری او را دست کم گرفته باشند اما مسی یکی از علاقه مندان اشعار سیلویابلات است.

31-برای انجام تبلیغات آدیداس مبلغ 3میلیون یورو دستمزد گرفته است که حتی بالاتر از مبلغ قرارداد این کمپانی با کاکا است.

32-قصد داشت نام آرژانتین را روی گردن خود خالکوبی کند که مدیر برنامه هایش او را از انجام چنین کارهای شنیعی بازداشت.

33-طی درگیری با یک خبرنگار از مجله پیپل که می خواست حین صحبت با دختر دایی اش در یک رستوران از آنها تصویربرداری کند کتک مفصلی می خورد و بعد از شکایت علیه نشریه مبلغ یک میلیون دلار خسارت می گیرد.

34-علی رغم قد کوتاهش تبحر ویژه ای در بازی والیبال دارد و همچنین یک تنیسور خوب هم هست.
586219_tennissmiley.gif
35-در قبال شایعه ارتباطش با گروه های حمایت از نژادپرستی قومی دست به اعتراض زد و خود را آدمی آزاد بدون وابستگی حزبی دانست.

36-علاقه فراوانی به بچه های حیوانات به خصوص بچه شتر و شترمرغ دارد و معتقد است خودش شبیه همستر است.

37-چیزی که سال هاست جزء برنامه های روزانه اوست و حذف هم نمی شود دیدن حتی کوتاه، فیلم مستند است.

38-آدم شلخته ای است و تقریبا هربار نظافت و سروسامان دادن به اتاق هایش بیش از 5ساعت وقت می گیرد.

39-اعلام کرده است که دوست داشت چهره ای مثل بکهام داشت.

40-در یک مصاحبه زنده تلویزیونی در اسپانیا لیوان نوشیدنی از دستش به زمین می افتاد و او در کمال ناباوری کلمات زشتی را بر زبان آورد که باعث می شود مورد تهاجم بسیاری از علاقمندانش واقع شود.

41-سفر به مراکش را یکی از بهترین سفرهای عمرش می داند چون در آنجا توانست چند شتر زنده ملاقات کند.

42-احتمالا شما هم نمی دانستید که مادرش برای تنبیه کردنش او را وادار می کرد تا صدای خروس را تقلید کند و اگر نا موفق می بود، شام را از دست می داد.

43-تبحر ویژه ای در ساخت پازلی با قطعات بالا دارد و رکورد ساخت پازل تابلوی دختری با گوشواره مروارید را با هزار و سیصد قطعه در 20دقیقه دارد.

44-از علاقمندان غذاهای مدیترانه است.

45-نسبت به کودک آزاری گارد ویژه ای دارد و از حامیان دو آتشه کودکان است و بسیاری از درآمد خود را صرف حمایت از آنها می کند.359421_LaieA_048.gif

46-از اینکه دائم او را با مارادونا مقایسه می کنند دل خوشی ندارد و می گوید من هم مثل همه آرژانتینی ها مارادونا را دوست دارم اما من لیونل مسی هستم.

47-هنگام خواب عادت به استفاده از چشم بند دارد وگرنه دچار بیخوابی می شود.

48-هرگز الکل مصرف نمی کند.

49-در کودکی هرگاه که در کنترل توپ دچار مشکل می شد یکی از دوستان کوچکتر خود به نام رافائل را به قصد کشت کتک می زد.797515_maniac.gif109619_susel.gif332715_infinity.gif

50-به تازگی یک لانبورگینی سیاه رنگ خریداری کرده است که تنها درصدی از قیمت اصلی آن را پرداخت کرده است و مابقی آن را شرکت تولید کننده به عنوان هدیه به او داده است.
قهرمان

نویسنده :arad izadi
تاریخ:سه شنبه 10 خرداد 1390-07:19 ب.ظ

بارسا فاتح لیگ قهرمانان اوروپا:

بارسا بازهم قهرمان شد.درنیمه اول بارسا با گل پدرو پیش افتاد

ولی باگل رونی1-1شد

درنیمه دوم باگل مسی بارسا2-1پیش افتاد

و در آخر ویا با شوت عالی خود بارسا را 3-1قهرمان کرد

مسی دراخر اقای گل و بهترین بازیکن جام شد.

                                                     


  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  


Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات